3D návrh krok za krokem

Návrh kuchyňské linky ve 3D - krok za krokem

Je čas na novou kuchyňskou linku? Ta vaše už vás nebaví, je okoukaná, nebo si prostě konečně chcete splnit sen a vařit ve vaší vysněné kuchyni? Pojďme se nyní společně podívat na to, jak to všechno probíhá od začátku až do spokojeného úsměvu nad novou kuchyní.

1. Před první návštěvou kuchyňského studia

Ještě předtím, než kontaktujete to správné kuchyňské studio, si dobře rozmyslete, co od nové kuchyně očekáváte. Jestli chcete přizpůsobit kuchyňskou linku celé místnosti, nebo jestli bude linka tou první dominantou a té přizpůsobíte zbytek místnosti.

Každý, kdo v kuchyni tráví spoustu času vařením, si přeje, aby měl na práci dostatečné množství místa. Je ale také důležité, aby kuchyňská linka nezabírala příliš mnoho prostoru. Proto ještě před tím, než začnete přemýšlet o tom, co vše do kuchyně zakomponovat, zjistěte, jak velkou kuchyň si můžete dovolit a co vše se do ní vejde.

Je důležité zamyslet se nad několika důležitými faktory:

Návrh kuchyňské linky ve 3D

Tvar kuchyňské linky

zda bude rovná, podél jedné zdi, nebo jestli máte hodně prostoru na kuchyň do U i s ostrůvkem. Ideální je namalovat si plánek celé místnosti a zanést do něj i okna a dveře. Není to ale nutnou nezbytností, i toto s vámi můžeme udělat společně na první schůzce. Ovšem rozměry místnosti jsou důležité.
Návrh kuchyňské linky ve 3D

Vzhled kuchyňské linky

to je nejspíš to nejjednodušší z celého plánování. Většina lidí má nějakou svojí představu, svůj sen. Barva, design, přítomnost prvků v barvě dřeva, typ úchytek apod. Jsou ale i tací, kteří si rádi nechají poradit, nebo se inspirovat. Pro představu je u nás k nahlédnutí obsáhlý katalog se všemi možnostmi. Inspirovat se můžete i v hotových 3D vizualizacích na konci článku.
Návrh kuchyňské linky ve 3D

Spotřebiče

jednou z nejdůležitějších částí kuchyně je varné centrum. Místo, kde se konají vařící i pečící koncerty. Je důležité ujasnit si, v jaké výšce chcete mít vstup do trouby, či do mikrovlnky. Do jak velké blízkosti a na jakou stranu od trouby umístit varnou desku. Jaký typ odsavače par k varné desce umístit. V dnešní době je nezbytnou součástí každé kuchyně také myčka nádobí. Podle počtu členů domácnosti zvolit správnou velikost. Zda budete mít v kuchyni umístěnou i pračku a jak velikou. Kam umístit dřez.
Návrh kuchyňské linky ve 3D

Rozpočet

i tato záležitost patří mezi ty nedůležitější. Od ní se bude odvíjet samotné plánování kuchyně.

Návrh kuchyňské linky ve 3D
 

Všechny výše zmíněné body dohromady utvoří celek, díky kterému bude plánování a realizace nové kuchyňské linky rychlé a efektivní.

Aby naše první schůzka netrvala hodiny, vyplňte prosím nejdříve náš  

Informativní dotazník 

Předtím, než si domluvíme společné setkání, tento dotazník zpracujeme a na jeho základě vám již můžeme nabídnout určité typy kuchyňské linky.

2.    První setkání s námi 

Návrh kuchyňské linky ve 3D

Naší první společnou schůzku si domluvíme na termín, který vám bude nejlépe vyhovovat. Je dobré vyhradit si dostatečný čas, alespoň jednu hodinu. Probereme informace z dotazníku, přezkoumáme a upřesníme si jednotlivé body. Vybereme design dvířek, barvy, pracovní desku. To vše ze vzorníků, které máme k dispozici.

3.    Zpracování 3D návrhu

Po naší první schůzce budeme mít již veškeré informace a požadavky, abychom se mohli pustit do práce. Domluvíme se s vámi na termínu, do kterého vám zašleme první návrh, který poté budeme spolu konzultovat. Veškeré připomínky či námitky jsou vítané. Kuchyňská linka bude stát ve vaší kuchyni a vy v ní budete trávit čas, proto musí konečný výsledek vyhovovat právě vám.

Návrh kuchyňské linky ve 3D

4 . Dokumentace a objednání 

Návrh kuchyňské linky ve 3D

Až budete s návrhem plně spokojeni, vytiskneme veškerou potřebnou dokumentaci. Zjistíme od výrobce přibližný termín dodání a poté se všechny dokumenty podepíšou a po zaplacení 30% zálohy se vytvoří závazná objednávka. V tom okamžiku jde vaše kuchyňská linka do výroby a vy se na ni můžete těšit.

5 . Doručení a montáž 

Ihned poté, co kuchyňská linka dorazí od výrobce do našeho centrálního skladu, vás bude kontaktovat dopravce, který se s vámi domluví na termínu doručení a montáži kuchyně. Montáž se zpravidla odvíjí od velikosti a náročnosti kuchyňské linky. Může trvat i několik dní. Po kompletní montáži, kdy je linka na svém místě a vše je funkční, montéři odjíždějí a vy máte vaší novou vysněnou kuchyňskou linku a můžete se pustit do vaření.

Návrh kuchyňské linky ve 3D

Závěr

Celý tento proces trvá několik týdnů, během kterých vám budeme neustále k dispozici a budeme vás informovat o veškerých krocích, které uděláme. 

Návrh kuchyňské linky ve 3D

kuchyne@nabytek-paul.cz

Návrh kuchyňské linky ve 3D

+420 724 893 740