Herní židle a křesla

Nejprodávanější

25 položek celkem
Herní židle, potah - modrá a černá ekokůže, houpací mechanismus
2 691 Kč / ks
KA-Y209 BLUE
Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka, HM
Akce
4 190 Kč –28 %
2 990 Kč / ks
KA-G408 GREY
Herní křeslo ERACER, černá sametová látka a ekokůže, houpací mechanismus, opěrák KA-F07 RED
Herní křeslo ERACER, potah šedá-černá látka, houpací mechanismus, opěrák 90°-180 KA-F01 GREY
Herní křeslo, potah černá, stříbrná ekokůže a černá látka MESH, HM
3 141 Kč / ks
KA-Y341 SIL
Nahoru
Další produkty

Pokud jste vášnivým hráčem, kreativcem nebo pracujete dlouhé hodiny za počítačem, jste na správném místě. Zde najdete širokou paletu speciálně navržených herních židlí a křesel, které vám zajistí optimální pohodlí, podporu a nekompromisní herní zážitek. Nákup herního křesla nebo židle je moudrým krokem, který přinese mnoho výhod. Zapomeňte na nepohodlný posed a bolesti zad z dlouhých herních seancí! Naše herní židle jsou ergonomicky navržené s ohledem na dlouhodobé sezení, což snižuje riziko nepříjemných zdravotních problémů a umožňuje vám zůstat plně soustředěni na hru.

Díky výjimečnému polstrování a podpůrným funkcím budete ponořeni do hry jako nikdy předtím. Navíc, herní křesla jsou vyrobená z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno udržovatelné. Z široké palety různých stylů, barev a designů si můžete vybrat takové herní křeslo, které dokonale ladí s vaším herním setupem a interiérem vašeho pokoje.

Ať už jste profesionální hráč, streamer nebo jen vášnivý nadšenec do her, naše herní židle a křesla vám poskytnou ten správný herní komfort a podporu, které si zasloužíte. Připravte se na nezapomenutelné herní dobrodružství a vyšvihněte své hraní na novou úroveň s naší špičkovou kolekcí herních křesel a židlí.