Kuchyňský nábytek

Nejprodávanější

židle venezia masiv buk
1 699 Kč –34 %
Židle Venezia - masiv
4 - 7 týdnů
7559/BIL
Původně: 1 699 Kč  (–34 %)
1 120 Kč / ks
dab artisan 38mm r20315ru
 
od 990 Kč / ks
dab lancelot 28mm r4262
 
od 790 Kč / ks
374 položek celkem
Autronic - Jídelní stůl 120x75 cm, barva buk - BT-6957 BUK3 AUTBT-6957 BUK3
Autronic - Jídelní stůl 120x75 cm, barva ořech - BT-4684 WAL AUTBT-4684 WAL
Autronic - Jídelní stůl 120x75 cm, barva ořech - BT-6957 WAL AUTBT-6957 WAL
Autronic - Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň - BT-6957 TR3 AUTBT-6957 TR3
Nahoru
Další produkty

V kuchyni a jídelně se setkáváme s rodinou při snídani, společném obědě nebo večeři. Proto by měla být zařízena především s důrazem na praktičnost. Samozřejmě design hraje také svou nezastupitelnou roli. My vám v kategorii kuchyně nabízíme kompletní sortiment kuchyňského nábytku pro malé i velké kuchyně a jídelny.

Výběr kuchyně a jídelny

Pojďme se společně podívat co by ve vaší kuchyni a jídelně určitě nemělo chybět...

Zobrazit více

1. Kuchyňská linka 

Základ každé kuchyně. Vždy vybíráme podle dispozic takovou kuchyňskou linku, která splní požadavky na rozměr a účelné využití. Pokud je prostor pro kuchyň malý a vy jste tak omezeni prostorem, zkuste si vybrat některou z kompletních sestav v oddělení Malé kuchyně a naopak máte-li místa dost, zkuste si vybrat v oddělení Velké kuchyňské linky. Případně si můžete vybrat kompletní sestavu z nabídky v sekci Standardní kuchyňské linky

Pro ty, kdo si rádi vytvoří vlastní návrh kuchyně, máme v nabídce sektorové kuchyně na míru, ze kterých si kuchyň poskládáte de facto v neomezené velikosti a kombinaci. K dispozici jsou modulové kuchyně - to jsou ucelené řady kuchyňských linek s variabilními skříňkami. Nebo si můžete kuchyň poskládat tak, že využijete samostatné kuchyňské skříňky. Pokud potřebujete kuchyň bez horních skříněk určitě si vyberete kuchyňské spodní skříňky a vytvoříte sestavu podle vašich představ. Inspiraci najdete třeba na našem blogu v článku, který se zabývá tématem, zda je do kuchyně lepší použít zásuvky nebo dvířka?

A nakonec pro všechny, kdo právě svou kuchyň renovují a potřebují pouze samostatná kuchyňská dvířka nebo pracovní desky. Všechny tyto samostatné díly najdete v naší nabídce, včetně závěsné lišty ke kuchyňské lince

2. Stůl a židle

Kdo má židli, ten bydlí. Staré otřepané rčení, ale pravdivé. Pokud si máme v kuchyni resp. jídelně na co sednout a před sebe na jídelní stůl položit dobré jídlo nebo třeba jen kávu, svět je hned veselejší. Jídelní židle vám nabízíme moderní, kombinované s kovem, ale samozřejmě i klasické dřevěné. Všechny židle si lze vybrat v několika barevných odstínech dřeva, kovu nebo potahové látky.

U jídelních stolů platí to samé co u židlí, tedy výběr jak z variant barevných, tak materiálových. Vybírat můžete jídelní stoly klasické, dřevěné a moderní, kde je více zastoupený kov nebo kombinace kovu a skla, případně kovu a dřeva.

Pro jednodušší výběr jsme pro vás připravili nabídku jídelních stolů s židlemi jako ucelené jídelní sestavy. Nemusíte složitě vybírat a kompletovat jednotlivé židle a stoly, vyberete si už připravené jídelní sety u kterých máte jistotu stejné barvy a provedení.

A pro barové nadšence máme připravenou nabídku na barové židle a barové stoly.

3. Jídelna

 Majitelům prostorných jídelen můžeme nabídnout kompletní jídelní sestavy, které obvykle obsahují stůl, židle, příborník, police a komodu. Protože jsou všechny jídelny sektorové tzn. lze si vybrat libovolný kus, nemusí zoufat, ani majitelé menších nebo malých jídelen. Ten nejvhodnější nábytek do jídelny si určitě ze samostatných solitérů sestavíte.

Doplňkové služby

Veškerý kuchyňský nábytek dodáváme v demontovaném stavu a rozvážíme vlastní dopravou, abychom co nejvíce eliminovali poškození při přepravě cizími dopravci. Na přání je možné za poplatek objednat montáž nábytku.

Skrýt