Horní vitrína 80 GUS-36 1F MDF
Kód: 104675/ERN/ERN 104675/DUB/ERN Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horní skříňky do kuchyně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 80 cm |
| výška: | 36 cm |
| typ: | vrchní skříňky |
| materiál: | lamino / MDF, sklo |
| barva: | černá, dub artisan |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Druh zboží: | horní kuchyňská skříňka |
35
