Šatní skříň 4D - Bílá
Kód: 103107/B/200Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MEGA Slevy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | šatní skříň |
| typ dveří: | s klasickými dveřmi |
| šířka: | 200 cm |
| výška: | 210 cm |
| hloubka: | 64 cm |
| zrcadlo: | se zrcadlem |
| barva: | bílá, černá, šedá |
| Šířka: | 200 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hloubka: | 64 cm |
| Zrcadlo: | se zrcadlem |
| Typ dveří: | klasické |
| Druh zboží: | šatní skříň |
38









