Spodní vitrína 60 DW 1F BB
Kód: 104657/CER 104657/DUB Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodní vitríny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 60 cm |
| výška: | 82 cm |
| typ: | spodní skříňky |
| materiál: | lamino / MDF, sklo |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| barva: | černá, dub artisan |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 34,8 cm |
| Druh zboží: | spodní kuchyňská skříňka |
35
