Postel Flamingo - 180 cm - Enjoy Me 21 - bez matrace
Kód: 104328/180/ENJ2Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej nábytku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | postel |
| šířka: | 200 cm |
| hloubka: | 222 cm |
| spací plocha: | 180 x 200 cm |
| výška čela: | 96 cm |
| výška spací plochy: | 47 cm |
| Druh zboží: | postel |
| Šířka: | 200 cm |
| Výška ložné plochy: | 47 cm |
| Výška čela: | 96 cm |
| Hloubka: | 222 cm |
50
