Sedací souprava Blenvi - UNI - Sola 18
Kód: 104555/UNI/SOLDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej nábytku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | sedací souprava |
| šířka: | 260 cm |
| výška: | 82 cm |
| hloubka: | 150 cm |
| tvar: | do L |
| barva: | bílá, šedá, hnědá, zelená |
| Šířka: | 260 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 150 cm |
| Tvar: | do L |
| Druh zboží: | Sedací souprava |
19









