Šatní skříň Bafra 4D
Kód: 15060Detailní popis produktu
Skříň Bafra 4D
Vlastnosti:
- Hrany zakončeny ABS lištou
- Zadní stěna je sololitová deska
- Laminová dřevotříska odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě
- Systém otvírání dveří klasické
Barevné provedení:
- Dub Artisan / Norská borovice černá
Rozměry:
Šatní skříň 4D
- šířka 200 cm
- výška 203 cm
- hloubka 65 cm
Zboží bylo vystaveno na prodejně - bude expedováno v demontovaném stavu, včetně spojovacího materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej nábytku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | šatní skříň |
| typ dveří: | s klasickými dveřmi |
| šířka: | 200 cm |
| výška: | 203 cm |
| hloubka: | 65 cm |
| vybavení: | policová, s šatní tyčí |
| zrcadlo: | se zrcadlem |
| materiál: | lamino |
| barva: | dub artisan, borovice černá |
| barva: | černá, hnědá |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Výška: | 203 cm |
| Materiál: | laminová dřevotříska |
26
