Šatní skříň Bali D 240 cm - Dub sonoma
Kód: 100009/DUBSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Economy - nová kolekce levného nábytku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | šatní skříň |
| typ dveří: | s klasickými dveřmi |
| šířka: | 240 cm |
| výška: | 200 cm |
| hloubka: | 58 cm |
| vybavení: | policová, s šatní tyčí |
| zrcadlo: | se zrcadlem |
| Materiál: | kvalitní laminovaná dřevotříska |
| Typ dveří: | klasické |
| Zrcadlo: | se zrcadlem |
| Šířka: | 240 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
58








