Šatní skříň Abi V4 - šířka 150 - Dub artisan/ Bílá
Kód: 103113/150/DUB/B2Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek do ložnice |
|---|---|
| EAN: | 5904302954564 |
| druh zboží: | šatní skříň |
| typ dveří: | s posuvnými dveřmi |
| kolekce: | ABI |
| šířka: | 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm, 250 cm |
| výška: | 200 cm |
| hloubka: | 62 cm |
| vybavení: | policová, s šatní tyčí |
| zrcadlo: | se zrcadlem |
| Materiál: | kvalitní laminovaná dřevotříska |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 62 cm |
1

















