Šatní skříň Abi V2 - šířka 250 cm - Dub artisan/ Dub artisan
Kód: 103110/250/DUB/DUB2Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MEGA Slevy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | šatní skříň |
| typ dveří: | s posuvnými dveřmi |
| šířka: | 250 cm |
| výška: | 200 cm |
| hloubka: | 62 cm |
| vybavení: | policová, s šatní tyčí |
| zrcadlo: | se zrcadlem |
| Materiál: | kvalitní laminovaná dřevotříska |
| Typ dveří: | posuvné |
1












