Sedací souprava Felro T
Kód: 104441/PRA/ROYDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do L |
|---|---|
| druh zboží: | sedací souprava |
| šířka: | 285 cm |
| výška: | 72 cm, 99 cm |
| hloubka: | 181 cm |
| tvar: | do L |
| barva: | bílá, šedá, hnědá, zelená, modrá |
| Šířka: | 285 cm |
| Výška: | 72-99 cm |
| Hloubka: | 181 cm |
| Spací plocha: | 123 x 222 cm |
| Tvar: | do L |
| Druh zboží: | Sedací souprava |
19

















