Sedací souprava Primo Mini - Pretty 2
Kód: 103281/LEV/PRE 103281/PRA/PRE Zvolte variantuDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | sedací souprava |
| šířka: | 270 cm |
| výška: | 78 cm |
| hloubka: | 195 cm |
| rozkládací: | Ano |
| úložný prostor: | Ano |
| výška sedu: | 41 cm |
| spací plocha: | 124 x 210 cm |
| tvar: | do L |
| hloubka sedu: | 59 cm |
| Šířka: | 270 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Hloubka: | 195 cm |
| Hloubka sedu: | 59 cm |
| Spací plocha: | 124 x 210 cm |
| Tvar: | do L |
| S úložným prostorem: | ano |
| Rozklad: | ano |
| Druh zboží: | Sedací souprava |
50







