Sedací souprava Eridano T
Kód: 104444/LEV/SAW2Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | sedací souprava |
| rozměr: | 280 cm |
| speciální vlastnosti: | Water Repellent |
| styl: | moderní styl |
| typ: | do L, rohová |
| funkce: | rozkládací, s úložným prostorem |
| vybavení: | na nožičkách, s opěrkou hlavy |
| určení: | do obývacího pokoje |
| barva: | bílá, černá, hnědá, hořčicová, modrá, šedá |
| Délka: | 275 cm |
| Výška: | 70/90 cm |
| Hloubka: | 202 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| Spací plocha: | 125x193 cm |
| Rozklad: | ano |
| S úložným prostorem: | ano |
| Druh zboží: | Sedací souprava Eridano |
19













