Horní vitrína 60 GS-90 1F
Kód: 104663/ERN/ERN 104663/DUB/ERN Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horní skříňky do kuchyně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 60 cm |
| výška: | 90 cm |
| typ: | vrchní skříňky |
| materiál: | lamino / MDF, sklo |
| barva: | černá, dub artisan |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Druh zboží: | horní kuchyňská skříňka |
35
