Sedací souprava Parys 1 prodejna Teplice
Kód: 104549/PRA/CAY10Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | sedací souprava |
| šířka: | 276 cm |
| výška: | 94 cm |
| hloubka: | 227 cm |
| rozkládací: | Ano |
| úložný prostor: | Ano |
| výška sedu: | 44 cm |
| hloubka sedu: | 56 cm |
| Šířka: | 276 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Hloubka: | 227 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| S úložným prostorem: | ano |
| Rozklad: | ano |
| Druh zboží: | Sedací souprava |
15



















