Sedací souprava Brevi Castel 91
Kód: 104552/LEV/CAS18Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy do U |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | sedací souprava |
| šířka: | 329 cm |
| výška: | 93 cm, 103 cm |
| hloubka: | 215 cm, 174 cm |
| tvar: | do U |
| Šířka: | 329 cm |
| Výška: | 93/103 cm |
| Hloubka: | 174/215 cm |
| Tvar: | do U |
| Druh zboží: | Sedací souprava |
56









