Sedací souprava Moris II. - AN-6866
Kód: 70110/LEV 70110/PRA Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu

Sedací souprava Moris II.
Klasická sedací souprava na první pohled zaujme třemi volnými polštáři. Polštáře a područky jsou lemované stejnou barvou. Celá sedací souprava stojí na chromovaných nožičkách. Dále souprava nabídne úložný prostor pod sedákem a funkci rozkladu pro příležitostné spaní.
Barevné varianty:
Sedací souprava Moris II. je dostupná v potahové látce AN-6866.
Vlastnosti sedací soupravy
- Čalouněná záda
- Výplň: pružina Faliste a PUR pěna
- Výběr strany sedací soupravy
- Funkce rozkladu a úložného prostoru
- Tři volné polštáře
- Chromované nožičky

Rozměry
254 cm celková šířka
88 cm výška s opěrkami hlavy
184 cm celková hloubka
228x145 cm plocha na spaní
76 cm Výška bez opěrek hlavy
60 cm hloubka sedáku
44 cm výška sedu
13 cm šířka loketní opěrky
2,5 cm výška nožek
Upozornění
Látky prezentované na fotografiích jsou ilustračním materiálem, barvy se mohou lišit od vyobrazení na fotografiích podle nastavení vašeho zobrazovacího zařízení.Zboží dodáváme vlastní dopravou!
Zboží rozvážíme také o víkendu. Dodáváme v demontu s podrobným instruktážním návodem. Objednat si také můžete naše doplňkové služby jako je montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby přidejte do košíku v objednávce.
Montáž na místě

Výnos až do bytu
Nechcete se tahat se zakoupeným zbožím? Rádi vám nábytek vyneseme až do bytu.
Doprava Paul nábytek
Zboží vám dopravíme až k domu naší vlastní dopravou, aby nedošlo k poškození cizím dopravcem.
Ekologická likvidace
Pokud si přejete, můžeme odvést starý nábytek a ekologicky jej nechat zlikvidovat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | sedací souprava |
| šířka: | 254 cm |
| výška: | 88 cm |
| hloubka: | 184 cm |
| rozkládací: | Ano |
| úložný prostor: | Ano |
| Šířka: | 254 cm |
| Hloubka: | 184 cm |
| Výška: | 88 cm |
| S úložným prostorem: | ano |
| Rozklad: | ano |
| Druh zboží: | Sedací souprava Moris II. |
Akce
Water repellent
ZDARMAZDARMA
od 45 290 Kč až –12 %
Sedací souprava Josette
4 - 6 týdnů
od 39 890 Kč
Akce
Pet friendly
ZDARMAZDARMA
18 990 Kč
–5 %
Sedací souprava Samos - Aragon 97
Skladem - poslední kousky
(1 ks)
17 990 Kč
+ další
Akce
Water repellent
ZDARMAZDARMA
od 26 190 Kč –12 %
Sedací souprava Ontario
4 - 6 týdnů
od 22 990 Kč
+ další
Akce
Water repellent
ZDARMAZDARMA
od 34 190 Kč až –12 %
Sedací souprava Giovanni
4 - 6 týdnů
od 30 090 Kč
Pet friendly
Water repellent
ZDARMAZDARMA
Sedací souprava Rosso 2
4 - 6 týdnů
od 35 890 Kč
+ další
Akce
Water repellent
ZDARMAZDARMA
od 27 690 Kč až –12 %
Sedací souprava Benano
4 - 6 týdnů
od 24 390 Kč
+ další
Akce
Water repellent
ZDARMAZDARMA
od 43 790 Kč až –12 %
Sedací souprava Thiago
4 - 6 týdnů
od 38 490 Kč
Akce
Water repellent
ZDARMAZDARMA
od 34 190 Kč až –12 %
Sedací souprava Lord
4 - 6 týdnů
od 30 090 Kč
+ další
Akce
ZDARMAZDARMA
26 890 Kč
–11 %
Sedací souprava Sorento - Berlin 1/ Soft 17
4 - 6 týdnů
23 690 Kč
+ další
Akce
Pet friendly
ZDARMAZDARMA
od 35 790 Kč –12 %
Sedací souprava Larde
4 - 6 týdnů
od 31 490 Kč
+ další
Akce
ZDARMAZDARMA
od 19 290 Kč až –12 %
Sedací souprava Newark
4 - 6 týdnů
od 16 990 Kč
+ další
12


