Sedací souprava Rodrigo T
Kód: 104438/SAW/LEV3Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | sedací souprava |
| rozměr: | 345 cm |
| speciální vlastnosti: | Water Repellent |
| styl: | moderní, designová, luxusní |
| typ: | do U, velká |
| funkce: | rozkládací, s úložným prostorem, polohovací |
| vybavení: | s úložným prostorem |
| určení: | do obývacího pokoje |
| barva: | béžová, černá, fialová, hnědá, krémová, modrá, růžová, světlá, šedá, tmavá, zelená |
| Druh zboží: | Sedací souprava Rodrigo |
| Rozklad: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
| Šířka: | 345 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 202 cm |
19
























