Sedací souprava Vento T
Kód: 104432/BER4 104432/INA2 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | sedací souprava |
| rozměr: | 359 cm |
| styl: | moderní, designová, luxusní |
| typ: | do U, rohová |
| funkce: | rozkládací |
| vybavení: | na nožičkách |
| určení: | do obývacího pokoje |
| barva: | bílá, černá, šedá |
| Druh zboží: | Sedací souprava Vento |
| Tvar: | ve tvaru U |
| Rozklad: | ano |
| Úložný prostor: | ne |
| Šířka: | 359 cm |
| Hloubka: | 165 cm |
| Výška: | 78 cm |
19












