Dvířka na vestavnou myčku nádobí Eko ZM 713x446
Kód: 16359/BILSouvisející produkty
Více za méně
Spodní skříňka Eko 40 D 4S BB
Skladem - poslední kousky
(1 ks)
2 030 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Eko ZM 713x446
Vlastnosti:
Materiál
Laminovaná dřevotřísková deska o síle 16 mmZakončené hrany
ABS hrana o síle 1 mmÚchyt
Matný kovový stříbrný úchytSokl
Součástí baleníUrčení
Určeno pro myčku nádobí se skrytým panelem ovládání•
Barevná varianta
Sokl i dvířka v bílé matné barvě.

•

Rozměry:
| Šířka: | 44,6 cm |
| Výška: | 71,3 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |
| Počet balení: | 1 krabice |
•
Odkazy na příslušenství ke kuchyňským linkám
•
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Eko - samostatné skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | dvířka na myčku |
| šířka: | 45 cm |
| výška: | 72 cm |
| sektorová kuchyně: | Eko |
| styl: | moderní styl |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| barva: | bílá |
| Šířka: | 44,6 cm |
| Výška: | 71,3 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |
| Druh zboží: | Dvířka na vestavnou myčku nádobí Eko |
35
