Šatní skříň Siena D4 - Švestka
Kód: 104630/196/VESDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej nábytku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | šatní skříň |
| šířka: | 196 cm |
| výška: | 200 cm |
| hloubka: | 57,5 cm |
| barva: | bílá, černá, modrá, růžová, zelená |
| Šířka: | 196 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 57,5 cm |
| Druh zboží: | Šatní skříň Siena |
58



