Dvířka na vestavnou myčku nádobí Nessa ZM 570x446
Kód: 35004/ANT2Související produkty
Více za méně
ZDARMAZDARMA
Spodní skříňka Nessa 80 D 3S BB - Premium Box
1 - 3 týdny
5 670 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Nessa ZM 570x446
Vlastnosti
Materiál
Laminovaná dřevotřísková deska o síle 16 mmZakončené hrany
ABS hrana o síle 1 mmSokl
NENÍ součástí balení - lze doobjednatUrčení
Určeno pro myčku nádobí s viditelným panelem ovládání•
Barevná varianta
Dvířka v odstínu Antracit.

•

Rozměry:
| Šířka: | 44,6 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |
| Počet balení: | 1 krabice |
•

Sokl ke kuchyňské lince
Spodní skříňky stojí na nastavitelných nožičkách, tím pádem není součástí skřínek spodní krycí sokl. Ten je možné dokoupit hned v několika rozměrech. Manipulace s ním je snadná.
•
Odkazy na příslušenství ke kuchyňským linkám
•
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Nessa - samostatné skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | dvířka na myčku |
| šířka: | 45 cm |
| výška: | 57 cm |
| sektorová kuchyně: | Nessa |
| styl: | moderní styl |
| materiál: | MDF |
| povrchová úprava: | matná |
| barva: | šedá |
| Šířka: | 44,6 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |
| Druh zboží: | dvířka na myčku |
35
