Šatní skříň Ska A4 - šířka 200 cm - Čokoláda/ Bílá
Kód: 103116/200/B/OKODetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | šatní skříň |
| typ dveří: | s posuvnými dveřmi |
| kolekce: | SKA |
| šířka: | 100 cm, 125 cm, 150 cm, 175 cm, 200 cm, 230 cm |
| výška: | 215 cm |
| hloubka: | 62 cm |
| vybavení: | policová, s šatní tyčí |
| zrcadlo: | se zrcadlem |
| Materiál: | kvalitní laminovaná dřevotříska |
| Typ dveří: | posuvné |
55







